Działka na sprzedaż Szubin (gw), Żurczyn

390.00 m²
279,49 zł/m2
BLIS-GS-58
Oblicz ratę kredytu

109 000 zł

Działka na sprzedaż
Nowa oferta

Szczegóły oferty

Symbol oferty BLIS-GS-58
Powierzchnia 390,00 m²
Standard
Maciej Andruszczenko

Maciej Andruszczenko

Manager

Napisz wiadomość 9 Ofert

Opis nieruchomości

Oferuję do sprzedaży Działkę ROD zlokalizowaną w Żurczynie 

Działka o powierzchni 390 m2 z domkiem murowanym o powierzchni około 60 m2 

Domek składa się z salonu z kominkiem, dwóch oddzielnych sypialni, kuchni, łazienki z wc oraz osobnego wc, pomieszczenia na poddaszu mogącego być kolejną sypialnią, przybudówki na narzędzia.

Działka znajduje sie na ogródkach działkowych Żurczyn, na działce oczko wodne, oraz liczne nasadzenia, całość ogrodzona płotem z siatki.

Wystarczy lekkie odświeżenie i można wypoczywać i relaksu zażywać.
Zapraszam do kontaktu 577-459-547

Razem

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

Manager

Proszę wprowadzić poprawne imię i nazwisko
Proszę wprowadzić poprawny numer telefonu
Proszę wprowadzić poprawny adres e-mail
Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Rozwiąż równanie:
16 3
Niepoprawny wynik